Naujiena

Ugnė Juodytė: Ryšių užmezgimo mitaiUgnė Juodytė: Ryšių užmezgimo mitai
03 / 29

Pažvelkite realybei į akis!

Šį pavasarį pokyčių konferencijoje moterims „Išdrįsk pradėti“ sėmiausi įkvėpimo iš kitų bei pati dalinausi idėjomis ir strategijomis (iš psichologės perspektyvos), kaip kurti ryšius, kad tai būtų malonus procesas bei vedantis link ilgalaikės pažinties.

Pats Networking’as arba lietuviškai – tinklaveika, yra puiki priemonė profesiniame gyvenime, ypatingai kuriant verslą. Ji padeda ne tik susipažinti su įdomiais žmonėmis ir atrasti svarbių verslui kontaktų – partnerių, kolegų, investuotojų, bet taip pat išsigryninti savo stipriausias puses, suprasti, kaip kiti jus mato ir girdi. To mokytis svarbu pradėti kuo anksčiau.

Dalinuosi kontakto mezgimo MITAIS, kuriuos su būriu moterų aptarėme konferencijos metu:

  • PAGRINDINĖ „networking’o“ užduotis – surasti žmones, kurie gali TAU PADĖTI.
  • Tik EKSTRAVERTAI gali būti PUIKŪS ryšių kūrėjai.
  • Vizitinės kortelės gavimas „užskaitomas“ kaip ŠILTAS KONTAKTAS.
  • Svarbu pradėti nuo „SMALL TALK“ .
  • Networkingas naudingas TIK TADA, KAI jau TURI savo paslaugą ar produktą.

Visa tai yra mitai, kurie kartais žmones sustabdo nuo ėjimo į susipažinimui skirtus Kontaktų vakarus. Kviečiu savarankiškai pagalvoti, o vėliau ir praktiškai pačioms išbandyti, kodėl šie punktai yra tiesiog mitai. Realią išbandymo galimybę tikrai turės mokymų „Moteris – laiminga verslininkė“ dalyvės, kurios po pirmosios mokymų dalies dalyvaus tikrame Kontaktų vakare su potencialiais verslo partneriais ir investuotojais. O prieš tai, dar sėkmingesniam “Networking’o” procesui jos pasiruoš su mūsų lektorių pagalba ir išmoks asmeninio įvaizdžio kūrybos, savęs pristatymo ir pateikimo paslapčių.

Visoms moterims linkėdama malonaus bedravimo,

Psichologė Ugnė Juodytė