Jolanta Puzienė

Jolanta Puzienė


Pagal išsilavinimą – esu inžinerijos, vadybos ir viešojo administravimo magistrė (VGTU, M. Romerio universitetas). Tai tarpusavyje skirtingos studijos, nors „duoną valgyti“ teko visiškai kitoje srityje, t.y. 12 metų praktikavausi teisinėje, finansinėje veikloje: vykdžiau viešuosius pirkimus, rengiau ir administravau ES projektus.


Studijų ir praktinės veiklos skirtumai man gyvenime davė aiškų tikėjimą, kad viską gyvenime įmanoma padaryti, net jei tenka viską pradėti nuo nulio, gali pasiekti puikų ekspertinį lygį profesinėje veikloje, jei žengi žingsnį į priekį, jei ieškai, darai ir tobulėji.

Esu trijų vaikų mama, todėl asmeniniame gyvenime visada daug skiriu laiko saviugdai ir savigydai.Įvairiapusė patirtis davė supratimą, kad privalome gyventi džiugesyje, su polėkiu, aistra kiekvienai dienai ir savo veiklai. Visa tai prasideda nuo to, jei esu darnoje su savimi, jei gerai jaučiuosi, jei kuriu gerus santykius, jei galiu kuo padėti savo artimajam ar šeimai.

Tik per pokyčius atradau savo stiprybes, pasitikėjimą savimi, mėgstamą veiklą, puikius mentorius ir kolegas, su kuriais galiu daug daugiau padėti kitiems ir įprasminti savo gebėjimus. Kaip tai įgyvendinti – visada ieškojau galimybių, o ypač gausėjant šeimai, supratau, kad norint sukurti daugiau vertės, reikia kažko naujo, kažko kito. Taip mano gyvenime atsirado aromaterapijos idėja ir tokio verslo profesionalūs mokytojai. Todėl beliko tik mokytis ir daryti. Taip per 2014-2015 metus mano gyvenime vyko dideli, bet švelnūs pasikeitimai iš esmės keičiant profesiją ir jos sritį: teko iš valstybės tarnautojo pereiti į verslininkės kryptį, o iš teisinės, administravimo srities pradėjau gilintis į sveikatos, aromaterapijos subtilybes.

Kodėl šiuos pokyčius vadinu švelniais?Pimiausia dėl to, kad tai dariau nerizikuodama, o eidama pagal savo intuiciją, pagal tai, kur jaučiau savo didesnes galimybes realizuojant, įprasminant save.

O antra, kad tai dariau ne staigiai, o palengva. Tam man reikėjo 8 mėnesių, kad aš patogiai jausčiausi ne tik finansiškai, bet ir profesionalumo prasme. Sutinku, kad tobulėjimui ribų nėra, todėl inicijuotas projektas „Galimybių akademija“ skirtas tam, kad padėčiau kitiems išdrįsti keisti ir keistis: vidumi ir išorėje, asmeniniame ir profesiniame gyvenime.