Audronė Žukaitė

Audronė Žukaitė


Esu baigusi ekonomiką Vilniaus Gedimino Technikos Universitete bei įgijusi finansų magistrą Vilniaus universitete. Matyt ne veltui esu visiška „tiksliukė“, nes darbas visuomet buvo susijęs su įgyta specialybe – nuo pat diplomo įteikimo iki šios dienos specializuojuosi finansų srityje. Turiu sukaupusi nemažą bagažą patirties didelių įmonių finansų vadovės pareigose bei audito įmonėje – visa tai man padėjo nepabijoti įkurti savo verslą.


Daug dėmesio skyrusi šeimai bei darbui, pajaučiau, kad tarp rutinos „savasis aš“: ko noriu aš, kas man teikia džiaugsmą? Nors šeima ir vaikai moteriai visuomet yra didžiausias džiaugsmas ir prioritetas, bet vaikams užaugus ir tapus savarankiškais, viskas keičiasi. Keičiasi ir gyvenimo aplinkybės, kurios priverčia į save pažiūrėti kitu kampu. Tai verčia keistis bei tobulėti – išnyksta baimė įsileisti naujus žmones bei idėjas į savo gyvenimą.

Pasitikėjimas savo jėgomis ir gebėjimas nesustoti iškilus sunkumams – garantas, kad viskas pavyks.Turėdama didelį darbo patirties bagažą, nusprendžiau, jog reikia daugiau teorinių žinių, kurių įgyjau baigusi finansų magistro studijas. Sukaupta darbo patirtis, pastovus domėjimasis ekonomika, finansais, mokestine baze, leidžia konsultuoti, vesti mokymus finansų srityje: nuo pradedančiųjų iki įmonės vadovų.

Mano darbas ir profesija tapo ne tik mano pragyvenimo šaltiniu, bet ir mano hobiu. Nors veikla atrodo nuobodi ir nekintanti, joje kasdien atrandu kažką naujo ir įdomaus. Kiekviena diena atneša naujas patirtis bei atveria galimybes. Svarbiausia – įsiklausyti savo vidinio balso ir užsiimti mylima veikla.

Didžiausias džiaugsmas dabar – dalintis savo sukaupta patirtimi su kitais, taip pat su Jumis „Galimybių Akademijoje“!