Galimybių akademija

Teigiamoms emocijoms ir sveikatai sustiprintiTeigiamoms emocijoms ir sveikatai sustiprinti
08 / 18

Verslo mokymai moterims

Teigiamoms emocijoms ir sveikatai sustiprinti

29 €

Teigiamoms emocijoms ir sveikatai sustiprinti

2949REGISTRUOTIS

 

 

Pristatome „Aroma“ vaizdo klipų mokymus, paruoštus visiems, besidomintiems sveikos gyvensenos principais. Naudojant „Young Living“ kompanijos terapinės paskirties eterinius aliejus išmoksite sumažinti neigiamų emocijų poveikį kūnui ir mintims, sustiprinsite imunitetą, o susirgus padėsite greičiau pasveikti sau bei artimiesiems. Aromaterapija gali būti taikoma ne tik sveikatingumo centruose ar grožio salonuose, bet ir Jūsų namuose. Terapijos studijas sudaro videokursų serija, paruošta pagal aukščiausius eterinių aliejų naudos sveikatai standartus ir profesionalias žinias. Tai puiki galimybė pasinerti į vertingas sveikatinimo pamokas namų sąlygomis. Būkite sveiki tiek fiziškai, tiek emociškai, labiau pasitikintys savimi ir švytėkite gyvenimo džiaugsmu.

Šis vaizdo klipų rinkinys yra įvadas apie aukščiausios kokybės eterinių aliejų savybes ir naudą Jūsų sveikatai.

Pamokose išgirsite, kaip pasitelkiant aromaterapiją kovojama su peršalimo ligomis, skausmu, mažinamas stresas bei nuovargis. Atrasite raktą į imuniteto stiprinimo paslaptis ir kasdieninius puikios savijautos palaikymo pratimus. Tai praktinės pamokos, ypač tinkančios įtemptam gyvenimo būdui sušvelninti, taip pat šeimoms ir sergantiems asmenims, kurie nori pasveikti nenaudojant cheminių vaistų ar sumažinti jų šalutinį poveikį.

Rekomendacijos:

  • Susipažinkite su eterinių aliejų kokybe bei nauda organizmui ir pagalvokite, kokiais gyvenimo atvejais norėsite taikyti aromaterapiją.
  • Nusprendus mokytis pirmojo „Aroma“ videokurso, kviečiame įsigyti terapinės klasės „Young Living“ startinį eterinių aliejų rinkinį. Daugiau informacijos el.paštu info@jolantayoung.com
  • Perklausius videokursą, žinias galėsite pagilinti asmeninėje konsultacijoje.

Kodėl verta rinktis „Aroma“ videokursus?

  • Tai greita ir efektyvi aromaterapijos praktika. Jums pateikiame kruopščiai atrinktą informaciją iš Europos ir JAV profesionalų.
  • Papildomai gausite 1 val. trukmės asmeninę konsultaciją pagal Jūsų poreikius bei galimybę gauti sertifikatą.
  • Galėsite dalintis aromaterapijos žiniomis ir skleisti eterinių aliejų teikiamą naudą artimiesiems ir draugams.
  • Mokysitės ten, kur patogu Jums, bet kokiu laiku.

 

2949REGISTRUOTIS