Galimybių akademija

Švara, grožis ir meilė JumsŠvara, grožis ir meilė Jums
10 / 29

Verslo mokymai moterims

Švara, grožis ir meilė Jums

29 €

Švara, grožis ir meilė Jums

2949REGISTRUOTIS

Pristatome „Aroma“ vaizdo klipų mokymus, paruoštus visiems, besidomintiems sveikos gyvensenos principais. Naudojant „Young Living“ kompanijos terapinės paskirties eterinius aliejus išmoksite sumažinti neigiamų emocijų poveikį kūnui ir mintims, sustiprinsite imunitetą, o susirgus padėsite greičiau pasveikti sau bei artimiesiems. Aromaterapija gali būti taikoma ne tik sveikatingumo centruose ar grožio salonuose, bet ir Jūsų namuose. Terapijos studijas sudaro videokursų serija, paruošta pagal aukščiausius eterinių aliejų naudos sveikatai standartus ir profesionalias žinias. Tai puiki galimybė pasinerti į vertingas sveikatinimo pamokas namų sąlygomis. Būkite sveiki tiek fiziškai, tiek emociškai, labiau pasitikintys savimi ir švytėkite gyvenimo džiaugsmu.

Tai video ciklas apie aromaterapijos pritaikymą skirtingose gyvenimo situacijose.

Neįtikėtina, jog eterinius aliejus galima panaudoti namų švarai palaikyti, Jūsų grožiui pabrėžti, atsipalaiduoti masažo metu ar net kurti romantišką atmosferą. Mylėkite save ir leiskitės į pažintinę aromaterapijos kelionę, kur sužinokite, kokiose praktinėse situacijose namuose galima išnaudoti naudingąsias eterinių aliejų savybes.

Rekomendacijos:

  • Susipažinkite su eterinių aliejų kokybe bei nauda organizmui ir pagalvokite, kokiais gyvenimo atvejais norėsite taikyti aromaterapiją.
  • Nusprendus mokytis pirmojo „Aroma“ videokurso, kviečiame įsigyti terapinės klasės „Young Living“ startinį eterinių aliejų rinkinį. Daugiau informacijos el.paštu info@jolantayoung.com
  • Perklausius videokursą, žinias galėsite pagilinti asmeninėje konsultacijoje.

Kodėl verta rinktis „Aroma“ videokursus?

  • Tai greita ir efektyvi aromaterapijos praktika. Jums pateikiame kruopščiai atrinktą informaciją iš Europos ir JAV profesionalų.
  • Papildomai gausite 1 val. trukmės asmeninę konsultaciją pagal Jūsų poreikius bei galimybę gauti sertifikatą.
  • Galėsite dalintis aromaterapijos žiniomis ir skleisti eterinių aliejų teikiamą naudą artimiesiems ir draugams.
  • Mokysitės ten, kur patogu Jums, bet kokiu laiku.

2949REGISTRUOTIS