Galimybių akademija

Savęs pažinimo etapas planuojant karjerąSavęs pažinimo etapas planuojant karjerą
11 / 11

Verslo mokymai moterims

Savęs pažinimo etapas planuojant karjerą

19 €

Savęs pažinimo etapas planuojant karjerą

1929REGISTRUOTIS

Karjera – tai gyvenime vykstantis jūsų asmeninis progresas. Jis apima įgyjamus naujus įgūdžius, kompetencijas, žinias bei pokyčius darbinėse pozicijose, veiklose bei podarbinėje erdvėje. Karjera dažnai sudaro daugiau nei pusę mūsų laiko gyvenime. Dėl to itin svarbu, kokia ji, link ko vedanti, ar teikia džiaugsmo. Ir jei jaučiame, kad ne – drąsiai keisti elementą ar visą kryptį.

Lengviau daryti pokyti sąmoningai tam pasiruošus, susidėliojus klausimus, į kuriuos svarbu turėti atsakymus.

Pirmoji klausimų grupė, kuri prašosi atsakymų yra apie patį žmogų. Pagalvokite, ar turite atsakymus: Kas šiai dienai jums kuria vertę? Kaip jūs kuriate vertę? Kur esate stiprus? Ką reikėtų pakeisti? Kur jūsų talentai? Resursai? Prioritetai? Kokie turimi įpročiai jums padeda ar trukdo? Keturiuose vaizdo įrašuose sistemingai pateikiama informacija, kuri padės rasti atsakymus į šiuos klausimus.


Suprasite, kaip turimi trys – keturi vertybes atskleidžiantys sakiniai gali padaryti jūsų gyvenimą ramesniu, mažiau kelenčiu stresą. Kaip turint tą patį valandų skaičių paroje, daryti mažiau, bet kurti daugiau vertės sau ir aplinkai. Kaip įsivertinti kainą, kurią teks sumokėti vardan daromo pokyčio? Ir kas gali būti jūsų vidinė atrama, resursas, kurį jau turite, kuriuo galite pasinaudoti eidami pokyčių keliu.

 

1929REGISTRUOTIS