Galimybių akademija

Masažų technikos visiemsMasažų technikos visiems
10 / 29

Verslo mokymai moterims

Masažų technikos visiems

39 €

Masažų technikos visiems

3959REGISTRUOTIS

Pristatome „Aroma“ vaizdo klipų mokymus, paruoštus visiems, besidomintiems sveikos gyvensenos principais. Naudojant „Young Living“ kompanijos terapinės paskirties eterinius aliejus išmoksite sumažinti neigiamų emocijų poveikį kūnui ir mintims, sustiprinsite imunitetą, o susirgus padėsite greičiau pasveikti sau bei artimiesiems. Aromaterapija gali būti taikoma ne tik sveikatingumo centruose ar grožio salonuose, bet ir Jūsų namuose. Terapijos studijas sudaro videokursų serija, paruošta pagal aukščiausius eterinių aliejų naudos sveikatai standartus ir profesionalias žinias. Tai puiki galimybė pasinerti į vertingas sveikatinimo pamokas namų sąlygomis. Būkite sveiki tiek fiziškai, tiek emociškai, labiau pasitikintys savimi ir švytėkite gyvenimo džiaugsmu.

Atgaukite jėgas ir pagerinkite nuotaiką.

Sujungus stiprių eterinių aliejų galią ir fizinį kontaktą, žymiai lengviau paleidžiamos neigiamos emocijos, stiprinama motyvacija veikti ir kurti. Masažuose naudojami baziliko, mairūno, raudonėlio, pipirmetės, kedro ar šlamučio aliejai atpalaiduoja savo išskirtiniais kvapais ir naudingomis savybėmis. Išmokę keturių masažo technikų, galėsite jas derinti su emocijų paleidimo metodais ir kurti gyvenimo harmoniją.

Rekomendacijos:

  • Susipažinkite su eterinių aliejų kokybe bei nauda organizmui ir pagalvokite, kokiais gyvenimo atvejais norėsite taikyti aromaterapiją.
  • Nusprendus mokytis pirmojo „Aroma“ videokurso, kviečiame įsigyti terapinės klasės „Young Living“ startinį eterinių aliejų rinkinį. Daugiau informacijos el.paštu info@jolantayoung.com
  • Perklausius videokursą, žinias galėsite pagilinti asmeninėje konsultacijoje.

Kodėl verta rinktis „Aroma“ videokursus?

  • Tai greita ir efektyvi aromaterapijos praktika. Jums pateikiame kruopščiai atrinktą informaciją iš Europos ir JAV profesionalų.
  • Papildomai gausite 1 val. trukmės asmeninę konsultaciją pagal Jūsų poreikius bei galimybę gauti sertifikatą.
  • Galėsite dalintis aromaterapijos žiniomis ir skleisti eterinių aliejų teikiamą naudą artimiesiems ir draugams.
  • Mokysitės ten, kur patogu Jums, bet kokiu laiku.

3959REGISTRUOTIS