Galimybių akademija

Aromaterapijos praktinės mokyklos I kursasAromaterapijos praktinės mokyklos I kursas
10 / 31

Verslo mokymai moterims

Aromaterapijos praktinės mokyklos I kursas

99 €

Aromaterapijos praktinės mokyklos I kursas

99179REGISTRUOTIS

Pristatome „Aroma“ vaizdo klipų mokymus, paruoštus visiems, besidomintiems sveikos gyvensenos principais. Naudojant „Young Living“ kompanijos terapinės paskirties eterinius aliejus išmoksite sumažinti neigiamų emocijų poveikį kūnui ir mintims, sustiprinsite imunitetą, o susirgus padėsite greičiau pasveikti sau bei artimiesiems. Aromaterapija gali būti taikoma ne tik sveikatingumo centruose ar grožio salonuose, bet ir Jūsų namuose. Terapijos studijas sudaro videokursų serija, paruošta pagal aukščiausius eterinių aliejų naudos sveikatai standartus ir profesionalias žinias. Tai puiki galimybė pasinerti į vertingas sveikatinimo pamokas namų sąlygomis. Būkite sveiki tiek fiziškai, tiek emociškai, labiau pasitikintys savimi ir švytėkite gyvenimo džiaugsmu.

Videokursai „Aroma“ sukurti kiekvienam, norinčiam pažinti ir įsigilinti į aromaterapijos mokslą bei palaikyti gerą savijautą.

Kursuose atskleisime aromatinių aliejų galią kovojant su sveikatos negalavimais, jų panaudojimą buityje ar netgi romantiniuose santykiuose. Šiuose kursuose pasileisite į sveikatinimo kelionę nuo pat aromaterapijos pradmenų iki sudėtingesnių panaudojimų. Išmoksite profesionalių technikų malšinti skausmui, ligoms, rūpintis mažųjų sveikata, sužinosite masažų subtilybes, buities švaros darbo palengvinimo idėjų, pažinsite aromaterapijos naudą psichologinei sveikatai.

Rekomendacijos:

  • Susipažinkite su eterinių aliejų kokybe bei nauda organizmui ir pagalvokite, kokiais gyvenimo atvejais norėsite taikyti aromaterapiją.
  • Nusprendus mokytis pirmojo „Aroma“ videokurso, kviečiame įsigyti terapinės klasės „Young Living“ startinį eterinių aliejų rinkinį. Daugiau informacijos el.paštu info@jolantayoung.com
  • Perklausius videokursą, žinias galėsite pagilinti asmeninėje konsultacijoje.

Kodėl verta rinktis „Aroma“ videokursus?

  • Tai greita ir efektyvi aromaterapijos praktika. Jums pateikiame kruopščiai atrinktą informaciją iš Europos ir JAV profesionalų.
  • Papildomai gausite 1 val. trukmės asmeninę konsultaciją pagal Jūsų poreikius bei galimybę gauti sertifikatą.
  • Galėsite dalintis aromaterapijos žiniomis ir skleisti eterinių aliejų teikiamą naudą artimiesiems ir draugams.
  • Mokysitės ten, kur patogu Jums, bet kokiu laiku.

99179REGISTRUOTIS