05
Atsiliepimai

Jolanta mano akimis, pirmiausiai yra puiki edukatorė, gebanti strategiškai planuoti laiką ir darbus, kurio užtenka tiek veiklos auginimui, tiek gausiai šeimai. Ji puikiai geba perduoti žinias tiems, kas nori keistis ir prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą. Per trumpą laiką Jolanta sukūrė verslo plėtros modelį, kuris lengvai pritaikomas žmonėms norintiems patiems planuoti savo darbo laiką. Man tas labai tiko ir pritiko. Jolanta man puikus pavyzdys veiklios moters, kuri realizuoja tiek savo asmeninius siekius, tiek pilnai atsiduoda šeimai.

Jolita Ramanauskaitė-Stankevičienė

Verslininkė statybos ir sveikatinimo srityse

Jolanta Puzienė visada man yra pavyzdys visose gyvenimo srityse. Tai plačiai mąstantis žmogus, atsakingas, dosnus, nuolatos norintis padėti
kitiems. Su jos palaikymu ir tikėjimu einu link savo gyvenimo tikslų ir svajonių. Ji mane daug ko išmokė – svajoti, pakeisti įpročius, imti viską iš gyvenimo. Tik jos dėka tikiu, kad esu teisingame kelyje ir didžiuojasi savo pasiekimais ir rezultatais.

Oksana Apanavičienė

Young Living nepriklausoma distributorė

Visuomet žavėjausi Ugnės noru ir gebėjimu padėti kitiems žmonėms. Turiu galvoje ne savanorystę. Turiu galvoje gebėjimą sumaniai klausytis ir išgirsti, jautriai suvokti kito situaciją, atjausti, pasidalinti ir paskatinti. Paskatinti augti, veikti, ieškoti savo individualaus kelio. Jos nuoširdumas, atkaklumas ir neišsenkama energija užkrečia. Ir dar, nesuprantu kaip, bet ji visuomet ras laiko jums. Tuomet, kada jums reikės ir tiek, kiek jums reikės

Ramūnas Klyvis

Future Leadership vadovaujantis partneris

Su Jolanta Puziene pradėjome veiklą su Young Living 2014 m. Mums tai buvo nauja sritis. Žaviuosi Jolantos gebėjimu įžvelgti galimybes, kurti veiklos augimo strategijas bei lanksčiai prisitaikyti prie pokyčių. Šiandien Jolanta yra patikima verslo partnerė, su kuria sukūrėme sistemas kurios padėjo daugeliui žmonių sėkmingai auginti verslą su Young Living bei siekti savo tikslų.

Jolanta Urbanavičienė

Young Living nepriklausoma distributorė, komunikacijos specialistė

Žaviuosi Jolantos energija ir sugebėjimu reaguoti į pokyčius. Vienos svarbiausių informacinio, greitai besikeičiančio, dvidešimt pirmojo amžiaus verslininko savybių yra turėti drasos ir ryžto keisti ar modifikuoti veiklos sritį ir pasaulėžiūrą, išlikti kūrybingu, pamiršti nesėkmes ir nepailstamai mokytis. Jolanta gyvas šių savybių rinkinio pavyzdys ir nuosekli tikslo siekianti, draugiška, žavi moteris!

Saulius Urbonas

Sveikatos ir asmeninio efektyvumo mokytojas

Jolanta – žmogus su kuriuo norėčiau lipti į kalno viršūnę – saugu, patikima, smagu! Išskirtinumas – jei tik bus noras ir užsidegimas, bet kokia viršunė bus pasiekta. Pradėjusi mokytis holodinamikos, ji paėmė viską ir dar daugiau! Greitai suvokusi, kad galva veikia gerai, žvilgsnį nukreipei į širdį… Ji suspindėjo, suskambėjo, tavo lūpomis į žmonių širdis! Didžiausia Jolantos stiprybė – judėjimas per kūrybą, verslumą bei kokybišką bendravimą.

Dalia Ruplėnienė

Mokyklos "Kelias į save" įkūrėja, holodinamikos meistrė

Žaviuosi Ugnės entuziazmu, vis kylančiomis įdomiomis idėjomis ir atvirumu. Džiugu matyti, kaip Ugnė moka suderinti savyje tiek aktyvumą, tiek ramų ir kryptingą tikslo siekimą, kas užtikrina teigiamą rezultatą. Bendravimas yra lengvas ir atviras, tuo pat metu priimami praktiški ir konkretūs sprendimai, tiek strateginiuose dalykuose, tiek taktiniuose žingsniuose. Mūsų bendrose veiklose Ugnė prisideda savo kūrybiškumu, praktiškumu, puikiu komandiniu darbu, laiku vykdomais savo įsipareigojimais. O kaip žmogui, man labiausiai svarbus atvirumas, šiltumas, užtikrintumas ir ramybė, sklindanti iš Ugnės. Gilus žvilgsnis į dalykus ir gyvenimo ritmo pajautimas, priduoda veiklai prasmės ir stiprybės. Džiaugiuosi, kad gyvenimas suvedė mus su Ugne – aktyvia, drąsia, kūrybinga ir šilta asmenybe.

Kamila Golod

Gerų Emocijų Namai įkūrėja, knygos „Drąsa būti savimi“ autorė